בקרת אנרגיה

כולנו מכירים את המונחים הקשורים להתייעלות אנרגטית, חיסכון באנרגיה וכיו"ב, אך על מנת לסגור את מעגל ההתייעלות האנרגטית, יש צורך במערכת בקרת אנרגיה, שתפקח באופן רציף על כלל המערכות החשמליות ותעביר דיווח  ON LINE בזמן אמת, בכל הנוגע לחיסכון בחשמל אותו אנו מבקשים לייצר.

מטרתה של בקרת אנרגיה היא, להימצא בשיפור אנרגטי תמידי ולבחון בשוטף את האופציות האפשריות בחיסכון אנרגטי המושקע במבנה, בתהליכי הייצור ובשוטף הכללי.

למי מתאימות מערכות בקרת אנרגיה?

מערכות לבקרת אנרגיה מתאימות לכל גוף, מסחרי, או פרטי, אשר עברו תהליך התייעלות אנרגטית ומבקש לשמר ולשפר את המערכות ולעמוד בסטנדרטים הבינ"ל להתייעלות אנרגטית ומניעת זיהום אוויר ופליטת גזי חממה.

מערכת בקרת אנרגיה מסייעת לנו לבדוק באופן קבוע (לרוב אחת לשנה), את הפרמטרים הבאים:

  • בלאי של מכשירי חשמל שונים המוגדרים כזוללי אנרגיה, כמו משל מערכות מיזוג, מערכות קירור ודודי קיטור, או כל מכשיר אחר נוסף במקום אשר מוגדר ככזה.
  • תקלות במערכת הניקוז/ איוורור של מכשירים כמו מזגנים, משאבות למיניהן וכיו"ב.
  • עומס במערכות תאורה – תאורת פנים ותאורת חוץ, הן במרחב הציבורי והן במרחב הפרטי.
  • התעדכנות בחידושים וטכנולוגיות חדשות וחדישות המשפרות את החיסכון וההתייעלות האנרגטית.

בקרת אנרגיה יעילה מחוייבת פיקוח ולכן, חשוב כי תימצא פונקציה תפעולית שוטפת אשר תפקח ותדאג להזין נתונים בזמן אמת למערכת, כך שניתוח הנתונים ישפר את הביצועים של כלל המכשירים הנמצאים בה.

כיצד מתחילים תהליך של בקרה אנרגטית?

בקרה אנרגטית מבוצעת ע"י חברות מיומנות ומקצועיות בתחום האנרגיה, תוך ניתוח נתונים מקדים ובניית תהליך של התייעלות אנרגטית מקיף.

חברת e wise מתמחה במתן פתרונות ללקוחותיה עפ"י צורך ודרישה ליצירת חיסכון אנרגטי וחיסכון כלכלי, באמצעות תכנון והקמת מערכות לחיסכון אנרגטי ובקרת המבנים.

אנו מסייעים ללקוחותינו בבניית המערכות הרלוונטיות תוך מתן דוחות שוטפים בכל הקשור לפעילות המערכות השונות אשר הותקנו לצורך השיפור וצריכת החשמל, אנו נותנים מענה כללי עבור מבנים שונים במגזר הפרטי והעסקי כמו למשל, מפעלי תעשייה, מפעלים מסחריים, מבנים ציבוריים, מוסדיים, מבני מגורים כמו גם, שטחים ציבוריים פתוחים כמו פארקים, מגרשי ספורט ועוד.

בשטח.

חשוב לציין כי בקרת אנרגיה ותהליך התייעלות אנרגטית הינו אינטרס כללי לכולם ולסביבה. התהליך בשטח אינו מורכב או מסובך ואנו מלווים אתכם צעד צעד, כמו גם מדריכים אתכם להתייעלות אנרגטית, כך שכלל העובדים / האנשים הנמצאים, הינם חלק מהמערכת ואמונים עליה, לא פחות מאשר המכשירים עצמם.

כאשר ניפגש, נבצע בחינת סטטוס אנרגטי, ננתח נתונים קיימים ונבנה יחד אתכם ועפ"י דרישה, תכנית מותאמת לבקרת אנרגיה, אשר תייצר עבורכם גם חיסכון אנרגטי וכמובן חיסכון כלכלי.

הצוותים שלנו מקצועיים ומיומנים ביותר, בעלי ניסיון בהתקנת המערכות ובמתן תמיכה ושירות ויעמדו לרשותכם בכל פנייה ו/או שאלה.