חיסכון בחשמל במרחב הציבורי

חיסכון בחשמל והתייעלות אנרגטית, הפכו זה מכבר למונח "אופנתי" ונחשק בקרב משפיעים ובעלי דעה ברחבי העולם וכך גם אצלנו כאן בארץ.

מדינת ישראל והרשויות המקומיות, הבינו את הצורך בחיסכון בחשמל במרחב הציבורי, לא רק בהיבט הכלכלי המשמעותי מאד, אלא גם בהיבט הירוק ושמירה על איכות הסביבה, שכן, ככל שנייצר פחות חשמל, נייצר סביבה נקייה מזיהומים, כך שהרווח כפול וברור.

מהם זוללי החשמל במרחבים הציבוריים?

נציין תחילה, כי "מרחב ציבורי", נחשב כל מרחב שאינו בבעלות פרטית, מרחב אשר משרת את כלל הציבור וכלל התושבים. במרחבים ציבוריים נכללים למשל, רחובות, כבישים, אצטדיונים, מוסדות ציבור, מקלטים, חניונים ציבוריים, חניית טעינה עירונית לאופניים חשמליים ועוד.

בכל מרחב ציבורי, ניתן לראות צריכת חשמל גבוהה במיוחד והשאיפה של העומדים בראש הרשויות היא, לצמצם ככל הניתן את השימוש בתאורה פלורוסנטית, במכשירי חשמל מיושנים ועוד והדרך הנכונה לעשות זאת, היא ע"י החלפתם למערכות חשמל מתקדמות טכנולוגית, ירוקות וחסכוניות ואת מערכות התאורה השונות הפזורות ברחבי העיר / היישוב, לשדרג לתאורת LED  הנחשבת חסכונית במיוחד, כזו המחזיקה מעמד לאורך שנים רבות, ללא צורך בהחלפת הגופים, למעט ניקוי המכסים מאבק שהצטבר.

המצב אצלנו בארץ, בהשוואה לשאר העולם הוא, בהחלט משביע רצון, אך עדיין לא מושלם ואנו עדיין רחוקים מהיעד העיקרי, לייצר חיסכון בחשמל במרחב הציבורי וכדי ליישם זאת באופן מושלם, נדרשת תכנית מותאמת בשיתוף כלל הגורמים הנוגעים לנושא, קרי, מדינת ישראל (הממשלה), חברת החשמל, הרשות המקומית והאזרחים. כאשר כל אלו פועלים יחדיו, ניתן יהיה לראות באופן ברור, כיצד נוצר החיסכון בחשמל במרחב הציבורי בכל הארץ.

כיצד מתחילים בתהליך?

בדיוק כפי שלא תיגשו למתלמד ברפואה לניתוח לב, כך גם כאן, נדרשת התערבות של מומחים המבינים בתחום, אשר יודעים לתת מענה מקצועי ומיטבי במיוחד, לפתרונות כלל הדרישות והצרכים.

חברת e-wise הינה חברה וותיקה ומנוסה בתחום החיסכון בחשמל ובאנרגיה ומעניקה פתרונות עבור מרחבים ציבוריים שונים ברשויות מקומיות, כמו גם פתרונות למגדלי מגורים, מבני ציבור מוסדיים ומרחבים פתוחים שונים כמו איצטדיונים, פארקים, מגרשי ספורט, גני שעשועים ועוד.

אנו עובדים עבור חברות מובילות בתעשייה בארץ וגם עם מועצת כפר וורדים, גדרה ואחרות.

התועלת שלנו בייצור חיסכון בחשמל במרחב הציבורי.

חברת e-wise מתמחה בכמה נקודות עיקריות ומשמעותיות במיוחד:

  • תכנון והקמת מערכות מתאימות לחיסכון אנרגטי ובקרת מבנים.
  • פתרונות מותאמים ויצירתיים, המייצרים חיסכון בחשמל במרחב הציבורי.
  • שירות ותמיכה בלקוחותינו העסקיים והפרטיים.

אנו פועלים מתוך כוונה ברורה לייצר ללקוחותינו חיסכון אנרגטי של עד 30% מצריכת החשמל, כמו גם, יעילות תפעולית מיידית באמצעות קבלת התראות בזמן אמת על תקלות בכלל המערכת הפרושה.

אז לאחר כל אלו ולאחר שברור כי התייעלות אנרגטית, היא שם המשחק בזמנים המודרנים, אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתחיל לחסוך במרחב הציבורי. שלכם.