חיסכון בחשמל למוסדות

התייעלות אנרגטית היא המגמה החמה ביותר והמדוברת ביותר ברחבי העולם וכך גם בישראל. הממשלה, על כל המשרדים הרלוונטיים, הצטרפה לשאר מדינות העולם ומקצה משאבים גדולים ביותר על מנת להטמיע תהליכי התייעלות אנרגטית בגופים ובמוסדות שונים הידועים כי הינם צרכני חשמל גדולים במיוחד.

על מנת שלא לפגוע באיכות הסביבה עקב השימוש בחשמל מזהם, אנו נדרשים לתת את כל תשומת הלב לתהליך בטח ובטח, כאשר התוצאה היא שמירה על איכות הסביבה והוזלה משמעותית בהוצאות החשמל.

כיצד מייצרים חיסכון בחשמל למוסדות?

תהליך יצירת חיסכון בחשמל למוסדות מתחיל מהרגע בו מחליט העומד בראש אותו המוסד, להתייעל אנרגטית. מרגע ההחלטה, הדברים פשוטים ביותר ותלויי הקשר בחינוך והטמעה לכלל העובדים במוסד. זוהי הפעולה הראשונה שעל כל אחד מאיתנו לעשות בכלל – הטמעה וחינוך. ככל שנהיה מחוייבים לתהליך זה, נייצר חיסכון בחשמל בכל מקום, בין אם בבית הפרטי ובין אם במוסדות, מפעלים, מבנים ציבוריים וכיו"ב.

הטמעה וחינוך העובדים בתהליך החיסכון בחשמל מבוצע באופנים הבאים ובכמה פעולות פשוטות, לפניכם כמה מהן:

תאורה:

  • הקפדה על כיבוי התאורה כאשר לא נמצאים בחדר/ במשרד.
  • החלפת כל נורות הלהט והפלואורוסנט לתאורת LED
  • התקנת חיישני זיהוי לכיבוי אוטומטי של התאורה.

מיזוג:

  • הדלקה וכיבוי של המזגנים רק בעת הצורך, תוך התאמת הטמפ' לפי המלצת חברת החשמל.
  • התקנת חיישני זיהוי לכיבוי אוטומטי של המזגן כאשר אין איש בחדר/ במשרד.
  • בעת הפעלת המזגן יש להקפיד על סגירת כל הפתחים – חלונות ודלתות, למניעת מאמץ יתר של המזגן ולבזבוז מיותר של חשמל.

מכשירים זוללי חשמל ואחרים:

  • ישנם מכשירים הידועים כזוללי חשמל ואם נקפיד על כיבוי לאחר השימוש, כמו גם החלפתם למכשירים מתקדמים טכנולוגית החוסכים בחשמל – זוהי אולי הוצאה הנראית גבוהה, אך בטווח הארוך ועם החיסכון בחשמל שנוצר, זהו צעד משתלם במיוחד.
  • מחשבים / ממירים / מסכים שונים: יש להקפיד לכבותם בכל  פעם שמסיימים לעבוד, שכן, באופן בודד הם אולי אינם זוללי חשמל, אך כולם יחדיו מהווים נתח לא מבוטל מחשבון החשמל שלכם ולכן, כבו אותם עם תום השימוש.

e-wise הדרך שלכם ליצירת חיסכון בחשמל למוסדות

הצורך בהתייעלות אנרגטית ובחיסכון בחשמל ברור ומובן, אך, כל מוסד עומד בפני עצמו עם הצרכים והדרישות הספציפיים ולכן, כאשר אנו נדרשים לסייע למוסד, או גוף כלשהו, בנושא התייעלות אנרגטית, ראשית, נגיע אליכם למוסד / המפעל / אחר, נקיים חקר צרכים ברחבי המבנים ונאתר נקודות בעיתיות המייצרות בזבוז אנרגיה וחשמל. עפ"י תוצאות החקר, נמליץ לכם על כלל הפעולות הנדרשות לתהליך, כמו גם נלווה אתכם לכל אורכו, כך נייצר יעילות תפעולית מקסימלית, כמו גם חיסכון באנרגיה של עד 30% פחות מצריכת החשמל.

צרו קשר עוד היום והתחילו לחסוך בהוצאות החשמל.

כמה קל – ככה פשוט.