חיסכון ובקרת אנרגיה

משרדים

במשרדים הבזבוז בחשמל הוא גדול מאוד, מאחר ולפעמים העובדים עוזבים את משרדיהם לאחר סיום יום העבודה ולא דואגים לכיבוי מערכות החשמל.התוצאה: תאורה ומזגנים הנשארים דולקים במשך כמה וכמה שעות עד לכיבוי כללי של המקום.המערכות שלנו יכבו את התאורה והמזגן במשרדים כאשר לא תורגש נוכחות במשך זמן מסויים.החיסכון באנרגיה ובכסף שאליו ניתן להגיע – מאוד גדול.

ענף המזון

בכל עסק שבו יש מקרר או חדר קירור – אנו יכולים לחסוך כסף רב ועגמת נפש לבעלי המקום.ע"י בקר השולח התראות למייל או לטלפון סלולארי, אנו ניידע את בעל העסק על עליית הטמפרטורה מעל רף מסויים. הדבר יביא לכך שהתקלה תוכל להיות מטופלת מיידית וכך יחסכו אלפי ואולי עשרות אלפי שקלים של סחורה מקולקלת וזמן עבודה אבוד למקום.ההשקעה היא מזערית ביחס לבזבוז שעלול להיגרם ממקרר מקולקל מלא בסחורה אבודה.

ענף האירוח

בחדרי אירוח מכל הסוגים – צימרים, אכסניות ובתי מלון נגרם בזבוז רב של חשמל על ידי האורחים.אנו יודעים להתקין מערכות חוסכות אנרגיה שמצד אחד לא יפגמו בהנאת האורחים בשהותם בחדר ומצד שני יחסכו למקום כסף רב.המערכות שלנו יכבו את התאורה והמזגן בחדרים כאשר לא תורגש נוכחות במשך זמן מסויים. בכל מצב אשר בו יש נוכחות בחדר, מערכות החשמל לא יכבו.ההשקעה היא מזערית ביחס לבזבוז שעלול להיגרם ממקרר מקולקל מלא בסחורה אבודה.

רשתות מסחר

ברשתות מסחר גדולות ישנה אפשרות לדעת מה קורה בכל מיקום של הרשת מבחינת צריכת אנרגיה, בזבוז וכן בעוד פרמטרים שונים.מערכת המורכבת מחיישנים שונים, בקרים ומערכת ניהול אחת מאפשרת שיקוף של מה שקורה בסניף מבחינת תאורה, מזגנים, מקררים ועוד.המערכת אוספת מידע מכל חיישן המחובר אליה ומחליטה על פי תכנות אילו פעולות לבצע.החיסכון באנרגיה ובכסף – עצום!